Obaveštavamo vas da će sve uplate izvršene tokom proteklog vikenda i praznika biti proknjižene u toku današnjeg dana. Hvala na strpljenju.

  • Ulogujte se
  • Da postavljate oglase, šaljete KP Poruke, zakazujete kurira i još mnogo toga!
  • Registrujte se
  • Moji oglasi
  • Poruke
  • Obaveštenja
  • Ocene
  • Pratim
  • Sačuvane pretrage
  • Adresar
Otvorite detaljan pregled klikom na sliku
FiiO K19
Otvorite detaljan pregled klikom na sliku
FiiO K19
Otvorite detaljan pregled klikom na sliku
FiiO K19
Otvorite detaljan pregled klikom na sliku
FiiO K19
1 od 4

FiiO K19

180.000 din

316
0
pre 14 dana
Novo
Dostupno odmah
Dostava
Lično preuzimanje
Opis oglasa
  • 4 AUDIO D. O. O. je ovlašćeni distributer brenda FiiO za Srbiju.
  • Zakoračite u naš svet i dopustite našem stručnom timu da vas vodi do zvuka za kojim ste čeznuli. Iskusite razliku koju vrhunski kvalitet zvuka može da učini u vašem životu.
  • Za više informacija posetite www.4audio. rs
  • Besplatna isporuka za narudžbine preko 5.000 din.
  • Garancija 24 meseca.

https: //4audio. rs/shop/fiio-k19-all-in-one-pojacalo-za-slusalice/

 

 

Inovativni, 31-pojasni visokoprecizni lossless PEQ

FiiO K19 poseduje DEL (Dual Engine Limiter) tehnologiju i FiiO algoritme, K19 može primeniti razne audio efekte kao što su kompresija dinamičkog opsega (DRC) i poboljšanje dinamičkog opsega (DRE), kao i napredni limiter za sprečavanje izobličenja zvuka. Takođe, na K19 se nalazi podesivi 31-pojasni visokoprecizni lossless PEQ, koji podržava direktno podešavanje PCM audio signala od 44.1k do 192k bez potrebe za konverzijom uzorkovanja (SRC). Za svaki opseg, pojačanje se može podešavati u rasponu od +12 do -24dB, dok se Q vrednost može prilagođavati u rasponu od 0,4dB do 128dB.
PEQ krive ne moraju biti korišćene samo od strane vas – PEQ podešavanja na K19 mogu se deliti između korisnika. Mogućnost uvoza i izvoza PEQ podešavanja otvara potpuno novu dimenziju u prilagođavanju zvuka!

 

ADI ADSP-21565 sa SHARC+ jezgrom

Po prvi put u FiiO uređaju, K19 vrhunski desktop DAC i pojačalo za slušalice koristi ADI ADSP-21565 DSP čip sa SHARC+ jezgrom, podržan specijalno izrađenim femtosekundnim kristalnim oscilatorom sa ultra niskim faznim šumom. Ovaj DSP čip, sa visokim radnim taktom od 800 MHz i mogućnošću dvostruke preciznosti u 64-bitnim proračunima, omogućava 31-pojasni visokoprecizni lossless PEQ u K19.

ADI DSP čip ne samo da obezbeđuje visok kvalitet audio signala nakon PEQ podešavanja uz minimalna izobličenja, već takođe omogućava moćne funkcije zaštite sistema, koje čuvaju K19 i druge povezane uređaje i slušalice.

 

Flagship ESS 8-kanalni ES9039SPRO DAC-ovi

U FiiO K19 se nalaze dva nova ESS 8-kanalna ES9039SPRO DAC čipa, koji koriste četvrtu generaciju HyperStream arhitekture sa 32-bitnom preciznošću i omogućavaju izuzetno visok dinamički raspon uz ultra-nizak šum. Ovi DAC čipovi omogućavaju K19 da reprodukuje jasniji, bogatiji zvuk sa mnoštvom detalja.

 

8-kanalno THX AAA 788+ pojačalo za slušalice

FiiO K19 poseduje novu konstrukciju pojačala za slušalice, baziranu na 8-kanalnoj THX AAA 788+ arhitekturi, koja radi paralelno i podržana je napajanjem visokog napona. THX čipovi su povezani u paralelne grupe 2x2, formirajući potpuno balansirani 4-kanalni sistem pojačala. Rezultat su poboljšane tranzijente i snažan izlaz do 8000 mW + 8000 mW pri opterećenju od 32 oma, što omogućava K19 uređaju da bez problema pokreće različite vrste slušalica.

 

  • Aplikacija

    FiiO Control

  • Bluetooth kodek

    AAC, SBC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD, aptX LL, LDAC

  • Bluetooth verzija

    v5.1

  • Boja

    Black, Silver

  • Brend

    FiiO

  • D/A konverter

    2 x ES9039SPRO

  • Daljinski upravljač

    Da

  • Dimenzije

    250 x 225 x 36,7 mm

  • Dodatno

    3,5 mm kabl, 6,35 mm adapter, nosač za slušalice, postolje, USB-A kabl, USB-C kabl, USB-C/USB-A adapter

  • Ekran

    1,3", 240x240

  • Gain podešavanja

    High, Low, Medium, Super high, Ultra high

  • Izlazi

     optički, 4,4 mm, 6,3 mm, balansirani stereo XLR, HDMI ARC, koaksijalni, stereo RCA, XLR 4-pin

  • Pojačalo

    THX788+

  • Povezivanje

    Bluetooth, LAN, Wi-Fi

  • Snaga

    L+R≥1100mW+1100mW(4,4 mm, 300Ω ,THD+N<1%), L+R≥2300mW+2300mW(6,35 mm, 32Ω ,THD+N<1%), L+R≥270mW+270mW(6,35 mm, 300Ω ,THD+N<1%), L+R≥4000mW+4000mW(4,4 mm, 16Ω ,THD+N<1%), L+R≥4000mW+4000mW(6,35 mm, 16Ω ,THD+N<1%), L+R≥8000mW+8000mW(4,4 mm, 32Ω ,THD+N<1%)

  • Specifičnosti

    ekran, ekvilajzer, LED indikator

  • Ulazi

    HDMI, koaksijalni, optički, USB-C

 

Informacije

4Audio je više od 25 godina vodeći prodavac Hi-Fi i audio video opreme renomiranih svetskih proizvodjača među kojima su: Bose, Yamaha, McIntosh, Sennheiser, Monitor Audio, NAD, Sonus faber, Devialet, Bluesound, Thorens i drugih.


T: 38**********

A: Uroša Martinovića 29/L1, Novi Beograd

W: www.4audio. rs

 

Ponedeljak - Petak: 10 - 20h

Subota: 10 - 16h

 

4Audio
Beograd
Član od 06.06.2014.
kp izlog