Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda
1 od 10

Mastfuyi FY107 Pametni multimetar + temp dioda

4.000 dinFiksno

Odgovara na 71% poruka, uglavnom u roku od 60 minuta.
Milos 061 136 1898 Bolec
Grocka
Član od 30.09.2013.
Svi oglasi
Nekorišćeno (polovno)
Dostupno odmah
47
2
pre 2 dana
Dostava
Lično preuzimanje
Tekst oglasa

Novo

 

Mastfuyi Digital Multimeter FY107B/FY107C 6000 Counts Professional Meter AC/DC Voltage Resistance Capacitance Frequency Tester

 

Ručni digitalni multimetar sa 6000 brojanja odlikuje se brzim odzivom, velikim LCD ekranom koji se lako čita, laganim i prenosivim, koji je veoma pogodan za upotrebu u školi, kući, fabrici, kao i za profesije i hobiste.

 

Karakteristike:

 

Široki opseg merenja: može se koristiti za merenje AC/DC napona, otpora, kapacitivnosti, frekvencije, diode i kontinuiteta, NCV testa, temperature (samo model FI107C) itd.

 

HD veliki LCD ekran: multifunkcionalni digitalni ekran od 3,3 inča sa velikim belim fontom za jasno čitanje čak i u mračnom okruženju.

 

Zadržavanje podataka merenja: držite ekran nakon što izvršite merenje, pogodno za zapisivanje izmerenih podataka ili unošenje u tabelu.

 

Kompaktna džepna veličina: mali kao pametni telefon i napaja se pomoću 2 AAA baterije (NISU uključene), multimetar je zgodan za nošenje. Dolazi sa vrećicom sa patent zatvaračem za efikasnu zaštitu multimetra od oštećenja.

 

Pametan dizajn protiv sagorevanja: multimetar automatski prepoznaje testirane objekte i ima 250V DC/AC zaštitu od preopterećenja.

 

4 režima merenja: automatsko merenje (mogu se meriti DC/AC napon, otpor i kontinuitet), NCV test, LIVE test i test dioda.

 

NCV test: merenje naponske sonde visoke osetljivosti, analogna traka u 3 boje i zujalica za označavanje jačine signala.

 

Pametno merenje: može automatski prepoznati DC/AC napon, frekvenciju, otpor, zujalicu kontinuiteta bez ručnog prebacivanja.

 

Dodatne karakteristike: baterijska lampa, pravi RMS, 15 minuta automatskog isključivanja, indikator slabe baterije, indikacija linije uživo, zujalica kontinuiteta.

ID Oglasa: #177129946
Informacije

Lično preuzimanje kod mene u Boleč-u.

Slanje iskljucivo postexpress-om!

 

Garancija 2 nedelje od datuma preuzimanja proizvoda!

Ne radim rezervacije bez simbolicne kapare.

 

Ne vrsim povracaj novca za pogresno narucene artikle!


Ne odgovaram clanovima sa novim nalozima, malim brojem ocena i koji nemaju kompletne podatke, vise negativnih ocena itd.

 

U skladu sa Pravilima i uslovima korišćenja i Polisom o poštovanju privatnosti, KupujemProdajem koristi Cookie-je da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazivanje personalizovanog sadržaja, prikazivanje reklama, kao i druge funkcionalnosti i usluge koje ne bismo mogli da obezbedimo bez Cookie-ja.

PredlogProblemKontakt