slika
1 od 1

GLIFOMARK SG 1 kilogram

1.600 din

Odgovara na 99% poruka, uglavnom u roku od 6 sati.
Princv online
Zrenjanin
Član od 14.01.2014.
Svi oglasi
Korišćeno (polovno)
Dostupno odmah
858
5
pre 9 dana
Dostava
Lično preuzimanje

Klasa: Herbicid

Aktivna materija: Glifosat 688 g/kg (Glifosat amonijum 757 g/kg)

Formulacija: SG – vodorastvorljive granule

Pakovanje: 0.03 kg

Proizvođač: Agromarket

Karenca: nije potrebno normiranje

Plodored: nema ograničenja

Radna Karenca: do sušenja depozita

DELOVANJE: herbicid na bazi aktivne materije Glifosat koji pripada grupi Derivati glicina koji se apsorbuje lisnom masom i translocira bazipetalno i akropetalno. Inhibira sintezu aromatičnih kiselina te se sprečava sinteza neophodnih aminokiselina za sintezu proteina.

SPEKTAR DELOVANJA

A - Primena preparata u količini od 1,5 kg/ha: dobro suzbija (>90%): Datura stramonium, Lactuca serriola, Рolygonurn aviculare, Pаpaver rhoeas, Stenactis annua, Stelaria media, Amaranthus retroflexus, Cirsium arvense, Echinochloa crus-galli, Sorghum halepense (r), Rumex crispus, Xanthium strumarium. Zadovoljavajuće suzbija (75-90%): Ambrosia artemisifolia, Chenopodium album, Chenopodium hybridum, Geranium dissectum, Lamium purpureum, Setaria viridis, Lamium amolexicaule, Lolium rigidum.

B - Primena preparata u količini od 3, 0 kg/ha: dobro suzbija (>90%): pored korovskih vrsta pod A i Ambrosia arteisifolia, Chenopodium album, Chenopodium hybridum, Geraniumdissectum, Lamiumpurpureum, Setaria viridis, Lamiumamolexicaule, Lolium rigidum. Zadovoljavajuće suzbija (75-90%): Convolvulus arvensis, Erigeron ccanadensis

C - Primena preparata u količini od 4, 0 kg/ha: dobro suzbija (>90%): pored korovski vrsta pod A i B i, Convolvulus arvensis, Erigeron canadensis. Zadovoljavajuće suzbija (75-90%): Rubus caesius

PREPORUKE I NAPOMENE: na tretiranim površinama zabranjena je ispaša mlečne stoke i korišćenje osušene trave za ishranu stoke. Ispaša ostale stoke, kao i korišćenje osušene trave za ishranu stoke je moguće 7 dana posle primene. Preparat Glifomark SG se može mešati sa dikambom, dikvat dibromidom, diuronom. Ne sme se mešati sa herbicidima iz grupe uree, bipiridila, fenoksikarbonskih kiselina i triazina.



ID Oglasa: #73852427
Informacije

cena nekih artikala je sklona promeni jer  zavisi od uvoznika i dobavljaca, svakako u slucaju promene obavezno obavestavamo pre slanja, isto vazi i o trenutnoj dostupnosti artikla, , za artikle gde pise polovno nekoristeno podrazumeva se da je NOVO  a artikli alata i masina ide racun i garancija uz njih

PredlogProblemKontakt

U skladu sa Pravilima i uslovima korišćenja i Polisom o poštovanju privatnosti, KupujemProdajem koristi Cookie-je da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazivanje personalizovanog sadržaja, prikazivanje reklama, kao i druge funkcionalnosti i usluge koje ne bismo mogli da obezbedimo bez Cookie-ja.