slika
slika
slika
1 od 3

Junior Data Analyst

Posao

Beograd
2.259
11
pre 44 dana
KupujemProdajem
Član od 13.12.2007.
Svi oglasi

O kompaniji

KupujemProdajem® je najpoznatija internet platforma za kupovinu i prodaju različitih proizvoda u Srbiji. Osnovana je 2008. godine i postala je omiljeno odredište za ljude koji žele da kupuju ili prodaju raznovrsne artikle. Njen uspeh se delom zasniva na jednostavnom i intuitivnom korisničkom iskustvu, kao i na velikom broju oglasa (preko 6 miliona) koji pokrivaju širok spektar kategorija proizvoda, usluga i poslova.

Pozicija: Junior Data Analyst

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Dizajn, razvoj i monitoring automatizovanog sistema za praćenje i vizualizaciju ključnih finansijskih i drugih parametara poslovanja firme
  • Priprema, obrada podataka sa analizom i izvođenjem zaključaka o parametrima uspešnosti poslovanja
  • Kreiranje ad-hoc izveštaja
  • Doprinos produkt timovima:
    • Kvantifikacijom očekivanog doprinosa novih funkcionalnosti
    • Praćenjem učinka novih funkcionalnosti u produkcionom okruženju
  • Doprinos razvoju sistema za sprečavanje prevara

Uslovi:

  • Profesionalna radoznalost i oko za detalje
  • Strast prema podacima i razumevanje podataka, metrika i njihove obrade
  • Napredno poznavanje SQL i Python programskih jezika, kao i alata za vizuelzaciju (e. g Google Looker, Tableau, PowerBI)
  • Diploma osnovnih i/ili master studija ekonomskih, tehničkih ili informatičkih nauka
  • 0-2 godine relevantnog radnog iskustva

Šta nudimo:

  • Struktuiranu mogućnost profesionalnog razvoja
  • Rad u profesionalnom okruženju na vrhunskoj lokaciji
  • Konkurentnu platu i bonus, kao i privatno zdravstveno osiguranje

Kako se prijaviti:

Pošaljite nam CV i motivaciono pismo na srpskom jeziku. Jedva čekamo da se upoznamo : )

Na linku iz oglasa pročitajte više o tome kako je raditi u KupujemProdajem.

ID Oglasa: #164661797
PredlogProblemKontakt