slika
slika
slika
1 od 3

QA Specialist

Posao

Beograd
24.220
80
pre 29 dana
KupujemProdajem
Član od 13.12.2007.
Svi oglasi

u KupujemProdajem

(Beograd)

Sa preko tri miliona registrovanih korisnika i više od šest miliona aktivnih oglasa, dve Web i dve Native Mobile aplikacije koje se uvek unapređuju, KupujemProdajem je veoma kompleksan sistem. Dakle, veliki izazov i prilika za lični razvoj QA - eva : )

Opis posla:

Bićete deo SCRUM tima koga čine Product owner, UX/UI dizajner, Frontend, Backend i Mobile developeri i QA Specialisti. Vaše prevashodne aktivnosti će biti:

  • kreiranje test planova za nove funkcionalnosti
  • pisanje test case-ova, bazirane na Gherkin jeziku
  • testiranje novih funkcionalnosti,
  • pisanje automatskih testova za te funkcionalnosti
  • pisanje dokumentacije (izveštaji, planovi, analize, itd… )
  • reprodukcija grešaka,
  • regresiona testiranja,

Pored toga, radićete zajedno sa kolegama na razvoju QA sistema u KupujemProdajem. To uključuje i razvoj sistema automatskog testiranja, analize i rešavanju dugoročnih izazova, i mnogo toga još.

Kao idealni kandidat imate:

  • Razvijenu sposobnost konceptualnog razmišljanja i analitičnost
  • Razvijeno “ oko za detalje”
  • Proaktivno držanje i radoznalost
  • Inženjersko obrazovanje (VI ili VII stepen), ili relevantno iskustvo i edukacije koje ga nadomešćuju
  • Iskustvo u manuelnom testiranju, poželjno kompleksnih aplikacija sa više hiljada korisnika
  • Iskustvo u razvoju sistema automatskog testiranja (korišćenjem Java/Selenium)

Šta možete da očekujete od nas?

Veoma kvalitetan i zanimljiv tim. Priliku da radite na najvećem domaćem sistemu, koji koriste milioni korisnika. Ulaganje u Vašu edukaciju, i pristup svoj potrebnoj opremi i tehnologijama. Okruženje koje stimuliše razvoj ljudi, dokazano u praksi. Dopunsko privatno zdravstveno osiguranje, druženja i druge benefite.

Pošaljite nam CV i motivaciono pismo na srpskom jeziku. Jedva čekamo da se upoznamo : )

ID Oglasa: #143736759
PredlogProblemKontakt