slika
slika
slika
1 od 3

Senior PHP Developer

Posao

Beograd
28.542
20
pre 118 dana
KupujemProdajem
Član od 13.12.2007.
Svi oglasi

O kompaniji:

KupujemProdajem je najpoznatija internet platforma za kupovinu i prodaju različitih proizvoda u Srbiji. Osnovana je 2008. godine i postala je omiljeno odredište za ljude koji žele da kupuju ili prodaju raznovrsne artikle. Njen uspeh se delom zasniva na jednostavnom i intuitivnom korisničkom iskustvu, kao i na velikom broju oglasa (preko 6 miliona) koji pokrivaju širok spektar kategorija proizvoda, usluga i poslova.

Pozicija: Senior PHP Developer

Lokacija: Beograd, Niš

Opis posla:

  • Razvoj i implementacija KP backend sistema
  • Rad na optimizaciji performansi
  • Saradnja sa dizajnerima i frontend developerima za ostvarivanje visokokvalitetnih korisničkih doživljaja
  • Praćenje najnovijih trendova u razvoju backenda

Uslovi:

  • Strast prema učenju i usavršavanju u oblasti backenda
  • Diploma iz oblasti računarskih nauka, informatike ili srodne discipline
  • Minimum 5 godina radnog Iskustva u radu sa tehnologijama: Vanilla PHP7/8 i MySQL
  • Poznavanje i dosledna primena SOLID principa
  • Obavezno poznavanje: RABBITMQ, RESTFULL API, Memcached, APCu - object caching, Git, Dockers, CodeCeption, Swagger, Profiling tools (Xdebug/Tideways)
  • Poželjno poznavanje sledećih tehnologija: SPHINX, Clickhouse, React, Redux, Node JS, CSS, JavaScript

Šta nudimo:

  • Sistematičan i planski onboarding
  • Mentorstvo i podršku za lični i profesionalni razvoj
  • Rad u stimulativnom okruženju sa modernim tehnologijama
  • Fleksibilno radno vreme
  • Konkurentnu platu i bonus
  • Dodatno privatno zdravstveno osiguranje

Kako se prijaviti:

Pošaljite nam CV i motivaciono pismo na srpskom jeziku. Jedva čekamo da se upoznamo : )

Na linku iz oglasa pročitajte više o tome kako je raditi u KupujemProdajem.

ID Oglasa: #161568071
PredlogProblemKontakt