slika
1 od 1

Kuhinjski radnik

Posao

Beograd
64
0
pre 10 dana
Finest food
Član od 25.04.2024.
Svi oglasi

Picerija "The Saint" već sedamnaest godina uspešno posluje na teritoriji grada Beograda. Trenutno imamo pet objekata, od kojih su tri maloprodajna. Naši lokali prate najsavremenije tehničke i estetske standarde, a naši proizvodi najsavremenije standarde kvaliteta. U svojoj bazi podataka imamo veliki broj stalnih i zadovoljnih mušterija.

Zbog povećanog obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:  Kuhinjski radnik

Opis posla

  • Rad na fritezi
  • Filovanje palačinki
  • Slaganje sendviča
  • Poštovanje utvrđene normative
  • Odlaganje i pakovanje namirnica na mesta propisana za to
  • Ažurno i tačno vođenje lista sa otpisima u toku smene i kontrola istih

Znanje i veštine

  • Preciznost
  • Brzina

Radno iskustvo
Radno iskustvo je potrebno. Postoji mogućnost obuke zaposlenih bez iskustva. Takođe, sam proces rada je veoma pojednostavljen obzirom da postoje zaposleni koji rade pripremu namirnica i testa.

Profil kandidata
Vi ste prava osoba za nas ako ste:

  • Vredni
  • Odgovorni
  • Samostalni
  • Timski orijentisani

Nudimo

  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja
  • Plaćenu obuku i usavršavanje
  • Topli obrok
  • Popust od 20% prilikom kupovine u lokalima
  • Obezbeđen prevoz nakon druge smene
  • Stalni radni odnos
  • Redovnu isplatu
  • Razvijenu bonusnu strukturu

Napomena
Mesta zaposlenja: Tršćanska 4. - Zvezdara, Zaplanjska 43. - Voždovac i Gandijeva 19a. - Novi Beograd.

Uskoro objekat na novoj lokaciji - Karaburma!

Prijave možete slati klikom na "Konkuriši" ili pozvati na navedeni telefon, nakon čega će vas kontaktirati neko iz našeg HR tima.

ID Oglasa: #166180775
PredlogProblemKontakt