slika
1 od 1

Pizza majstor

Posao

Beograd
57
1
pre 10 dana
Finest food
Član od 25.04.2024.
Svi oglasi

Sa ponosom ističemo da je naša Picerija "Saint" deo beogradske gastronomske scene već 16 godina. Naša reputacija se ogleda kroz pet ekskluzivnih lokala, od kojih su tri moderno dizajnirana maloprodajna objekta, četvrti sedište naše kompanije a peti moderno opremljena proizvodnja. Naša misija? Serviranje pizze i obroka koji su ekvivalent savršenstva u svakom zalogaju. Pozicija: Pizza majstor u Piceriji "Saint".

Opis posla
Pravljenje pizza (Takođe, sam proces je veoma pojednostavljen s obzirom na to da postoje zaposleni koji rade pripremu namirnica i testa. )

Zašto tražimo baš Vas?

Da biste postali ključna karika u našem timu, kreiraćete pizze koje ostavljaju utisak

Radno iskustvo

  • Potrebno

Profil kandidata

  • Organizovanost i sposobnost postavljanja prioriteta
  • Ozbiljnost u radu i preciznost - svaka pizza zaslužuje pažnju
  • Iskustvo je plus, ali volimo i ambiciozne početnike sa željom za učenjem
  • Samostalnost, brzina, preciznost i timski duh

Nudimo

  • Obezbeđen topli obrok
  • Obezbeđen popust od 20% prilikom kupovine u lokalima
  • Obezbeđen plaćeni smeštaj za radnike iz unutrašnjosti
  • Organizovan prevoz nakon druge smene
  • Obezbeđenu uniformu za rad
  • Plaćenu obuku i mogućnost profesionalnog razvoja
  • Redovnu isplatu i bonuse – jer svaki trud treba nagraditi

Napomena
Lokacije: Tršćanska 4, Zvezdara; Zaplanjska 43, Voždovac; Gandijeva 19a, Novi Beograd, a uskoro i nov, atraktivan lokal na Karaburmi

Kako se prijaviti? Nemojte oklevati već pozovite na 060 71-93-410

ID Oglasa: #166181045
PredlogProblemKontakt