Autolakirer-farbar

Posao

Beograd
1.191
14
pre 4 dana
Predrag
Član od 30.06.2018.
Svi oglasi

AC Lučković je servis u oblasti autolakiranja sa dugogodišnjem iskustvom.
Zbog naše kontinuirane ekspanzije, trenutno tražimo iskusne i stručne autolakirere i pomoćne
radnike da se pridruže našem timu.

Opis posla za Autolakirere:
Odgovornosti:
o Precizno i kvalitetno lakiranje vozila.
o Priprema površina i popravka oštećenja.
o Upotreba različitih tehnika i materijala za autolakiranje.
o Održavanje čistoće i urednosti radnog mesta.

Kvalifikacije i veštine:
o Višegodišnje iskustvo u autolakiranju.
o Stručnost u upotrebi lakirerske opreme i alata.
o Sposobnost preciznog rada i pažnje prema detaljima.
o Poznavanje različitih vrsta boja i materijala za lakiranje.

Opis posla za Pomoćne Radnike:
o Asistiranje autolakirerima u njihovim zadacima.
o Održavanje radionice i alata.

o Prethodno iskustvo u radu u autolakirerskom servisu je prednost.
o Fizička izdržljivost i spremnost za timski rad.
o Posvećenost čistoći i sigurnosti na radu.

Beneficije i Uslovi:

  • Konkurentna zarada.
  • Odlični uslovi rada.
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja.
  • Prijateljsko i profesionalno radno okruženje.

Način prijave: Molimo zainteresovane kandidate da pošalju svoj CV i motivaciono pismo na
email: autocentarluckovic@gmail. com ili nas kontaktirajte telefonom 063/ 770 4 551
Kontakt informacije: Za dodatne informacije ili pitanja, možete nas kontaktirati na 063/ 770
4 551 ili email: autocentarluckovic@gmail. com .

Poziv na akciju: Ako imate potrebno iskustvo i strast prema autolakiranju, pridružite se
našem timu i pomozite nam da pružimo vrhunsku uslugu našim klijentima. Očekujemo vaše
prijave!

ID Oglasa: #157447067
PredlogProblemKontakt