slika
1 od 1

Pomoćni stolar

Posao

Beograd | Zvezdara
483
19
pre 2 dana
Stefan
Član od 04.04.2014.
Svi oglasi

Cassini je firma koja se dugi niz godina uspešno bavi opremnjem luksuznih stambenih i poslovnih prostora nameštaja po meri od pločastog materijala.

Naša radionica, koja se nalazi na grabici Medakovića i VML (u blizini okretbice 18. ), prostire se na 350 m2 radnog prostora i opremljena je svim neophodnim alatima za obavljanje stolarske deltanosti.

Trenutno samo u potrazi za 2 osobe koje bi obavljale poslove na poziciji Pomoćni Stolar. Potrebni su nam ljudi  koji su pouzdani, voljni da napreduju i pogodni za timski rad.

Opis posla:

-          Priprema dasaka za sklapanje (razbušivanje, keksovanje)

-          Sklapanje elemenata

-          Priprema nameštaja za montažu – uz pomoć majstora

-          Ispomoć majstorima na montaži

Kvalifikacije:

-          Minimum III stepen stručne spreme

-          Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 1 godina

-          Poželjna vozačka dozvola

Uslovi:

-          Plata od 80.000 do 90.000

-          Godišnji odmor (20 radnih dana)

-          Radno vreme od 08:00 do 16:00

-          Dobra atmosfera I skladan kolektiv

-          Neradni državni i verski praznici

-          Dobijate lični alat i uniforma

NAPOMENA:

Nema terenskog rada van Beograda.

Više informacija možete dobiti na telefonu

+381694181099

ID Oglasa: #163007027
PredlogProblemKontakt