slika
1 od 1

Agencija za selidbe - Menadžer prodaje i rukovodilac

Posao

Beograd
1.206
9
pre 6 dana
Moja Selidba
Član od 19.02.2021.
Svi oglasi
Agencija Moja Selidba zapošljava menadžera prodaje kao i rukovodioca fizičkim radnicima.

U cilju povećanja obima posla,   shodno tome i radnog kolektiva traži se navedena pozicija kao pojačanje.

Oglas je namenjen isključivo onima koji su se bavili ovim poslom ili koji se trenutno bave i znaju šta je potrebno i kako se obavlja.

Više o agenciji na sledećem linku www. mojaselidba. com

Radno vreme fleksibilno.

Plata dogovor, fiksno ili po učinku.

Opis posla:

1. Rad sa strankama, javljanje na telefon i ugovaranje usluge preseljenja
2. Organizuje i koordinira izvršenje poslova, transporta i selidbi na terenu i van terena
3. Postavlja i daje zadatke podređenima
4. Donosi mere za poboljšanje organizacije rada, produktivnosti
5. Učestvuje u izvršavanju ugovorenih poslova
6. Donosi izveštaje o poslovanju
7. Zapošljava nove kandidate
8. Obavlja i druge poslove po nalogu vlasnika agencije

Obevezno je da kandidat poseduje:

1. Iskustvo u obavljanju traženog posla, minimum 2 godine iskustvo
2. Rad sa klijentima na telefonu prilikom zakazivanja preseljenja, minimum 2 godine iskustvo
3. Obavezna B katergorija i odlično manevrisanje velikim kombijima u Beogradu, minimum 2 godine iskustvo

Sve dodatne informacije na 069733565.

ID Oglasa: #162242040
PredlogProblemKontakt