slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
1 od 8

Potreban vozac/radnik Mobilni Toaleti

Posao

Beograd
412
11
pre 12 dana
Dusan Savic
Član od 22.04.2023.
Svi oglasi
 potreban odgovoran i ozbiljan RADNIK ! ! !

Opis posla :
*Prevoz i održavanje mobilnih toaleta
Utovar i istovar (toaleti su laki plastični )
Održavanje (pranje i usisavanje toaleta mašinski)
Radi se cela Srbija

Posedovanje dozvole B ili više kategorije

Nudimo:
Posao u ozbiljnij firmi
Redovna isplata nikad ni 1dan zakašnjenja
Stalni radni odnos
Prijava na ceo iznos plate
Mogućnost plaćenog prekovremenog rada
Beskamatna pozajmnica posle 3meseca rada
Bonus za trud i zalaganje

Bitno je da niste gadljivi s obzirom da radimo sa toaletima a ne sa cvećem

Nalazimo se u Kaldjerici
Radno vreme je od 8 do 16h
Radi se i subotom po potrebi i nedeljom (plaćeno)

Plata je od 80.000 do 100.000 bez prekovremenog rada
Plata zavisi od kategorije koju imate i vašeg truda i rada

Probni rad je moguć svakog dana , probni rad traje koliko vama odgovara da procenite da li vam posao odgovara ili ne

Probni rad nije plaćen( iz razloga sto nećete ništa raditi samo se voziti sa našim ljudima i gledati)

Ne menjamo radnike svi su stalni radnici i po 10 godina rade sa nama samo pojačavamo naš tim

Molim zainteresovane da mi se prvo jave porukom odakle su koliko godina imaju i koju vozačku kategodiju
Ja cu vas odma kontaktirati kada mi se ukaže vreme zbog čestih obaveza ne mogu stalno pričati sa kandidatima , sve sam lepo napisao.

063377574 Dušan Savić (viber ili sms)
Pozvaću vas
ID Oglasa: #166136572
PredlogProblemKontakt