Vozac-Magacioner

Posao

Beograd | Palilula
524
11
pre 10 dana
Tehno Profil trgovina na velik
Član od 16.04.2024.
Svi oglasi

Firma Tehno Profil iz Beograda- Borca koja se bavi distribucijom i prodajom PVC profila renomiranih svetskih proizvodjaca. Zbog povećanog obima posla tražimo vredne, odgovorne i prijatne osobe, za poslove izdavanja i razvoza robe do adrese kupaca.

Opis posla
– Izdavanje robe u magacinu
– Prevoz robe do postojecih stalnih kupaca
– Prijem robe

Radi se iskljucivo u prvoj smeni od 8-16h.   VIKEND NE RADAN

Radno iskustvo
Obavezno posedovanje dozvole B kategorije minimun 3 godine. Prethodno iskustvo nije neophodno, ali je prednost.

Nudimo
Nudimo odlične uslove: obuku i stalni radni odnos; redovnu zaradu koja zavisi od Vaše veštine i kvalifikovanosti i kreće se od 70.000 do 90.000 dinara. Slobodan Vikend.

Vase prijave mozete poslati na tehnoprofiltr@gmail. com ili pozvati putem telefona.

ID Oglasa: #165829628
PredlogProblemKontakt