Vozac sa iskustvom

Posao

Beograd
542
35
pre 18 dana
Lux line 888 doo
Član od 23.06.2023.
Svi oglasi
AGENCIJI ZA PREVOZ PUTNIKA
Tražimo pojačanje na poziciji VOZAČA
Nudimo ODLIČNE USLOVE!

OPIS POSLA:
-Voze se putnicka kombi vozila 8+1
-B kategorija
-voze se putnici po principu od adrese do adrese
-ne vozi se roba i ne nose se paketi
-vozacko iskustvo obavezno minimum 5g.
-placa se po turi od 60-130e zavisno gde se vozi
-relacije BiH-Hrvatska-Slovenija-Crna Gora
-polasci su iz Beograda
-razgovor zakazati

POTREBNI USLOVI :
-Zdravstvena sposobnost-lekarski
-Potvrda o ne kažnjavanju
-Disciplina
-Odrzavanje higijene vozila

Prednost imaju osobe srednje životne dobi , koje su u potrezi za zaposlenjem.

NUDIMO:
-Sigurnost radnog mesta
-Redovna primanja

Ukoliko ste zainteresovani požete poslati biografiju i CV na e-mail luxline888@gmail. com ili na broj +381659000630
ID Oglasa: #165788830
PredlogProblemKontakt