slika
1 od 1

Paker u proizvodnji

Posao

Beograd
167
4
pre 16 dana
HR Bulevar d.o.o.
Član od 06.06.2022.
Svi oglasi

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d. o. o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto rada: Voždovac

Opis posla:

Ubacivanje i pakovanje proizvoda u komercijalne kutije.

Kontrolisanje kvaliteta izrađenog pakovanja.

Obavljanje poslova strečovanja i manipulacije.

Drugi poslovi po nalogu nadređenog.

Uslovi:

NK/SSS.

Nije neophodno radno iskustvo, obezbeđena obuka.

Sklonost za rad u proizvodnji.

Radno vreme: rad u III smene, po 8h.

Zarada: 65.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar. rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu www. hrbulevar. rs

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

ID Oglasa: #165836968
Informacije

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji.
HR Bulevar ima veliku ponudu poslova  i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca.
Konkurišite za posao i koristite HR usluge potpuno besplatno.
Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

PredlogProblemKontakt