slika
1 od 1

Radnik u magacinu

Posao

Beograd | Vračar
178
4
pre 15 dana
OZ Bulevar
Član od 12.02.2020.
Svi oglasi

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Mesto rada: Krnješevci

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao za studente i to na poziciji:  Radnik u magacinu.

Mogu se prijaviti:

·          Studenti i nezaposlena lica

Opis posla:

·          Potrebni su omladinci za rad u magacinu.

·          Posao podrazumeva deklarisanje i odvajanje garderobe.

·          Organizovan prevoz sa više lokacija u gradu.

·          Rad u smenama: I smena 08-16h i II smena 14-22h.

·          Isplata na 20 dana.

Cena rada: 350din/h

Zainteresovani kandidati na posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu:

Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 3066 098, 060 62250 008

060 3066 090

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar. rs

Napomena:

Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu.

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

ID Oglasa: #165877126
Informacije

Tražiš dinamičan i dobro plaćen posao,   očekuje te velika ponuda radnih mesta.

Omladinska i studenska zadruga BULEVAR sarađuje sa preko 600 poslodavaca i svakodnevno zapošljava svoje zadrugare.

Omladinska zadruga BULEVAR -  nudi brz i kompletan servis poslodavcima za sve profile radnika, na svim lokacijama u Beogradu i ostalim gradovima u Srbiji.

PredlogProblemKontakt