Oglas trenutno nije aktivan

Oglašivač je privremeno povukao oglašeno iz ponude.
Pogledajte slične oglase u grupi Poslovi > Proizvodnja

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
1 od 12

Radnik u proizvodnji elektro ormana

Posao

Pančevo
1.037
8
pre 8 dana
PMP Elektro
Član od 05.12.2023.
kp izlog

PMP-Elektro trenutno traži iskusnog šemera elektro ormana koji će se pridružiti našem timu. Ako imate stručnost u šemiranju elektro ormana, posedujete tehničko znanje i iskustvo u industriji, ovo je prilika za vas.

Opis posla:

  • Interpretacija tehničkih crteža, tehničkih specifikacija i izrada elektro ormana (šemiranje)
  • Sastavlajanje popisa materijala i komponenti za izradu elektro ormana.
  • Saradnja s timom elektroinstalatera i inženjerima u procesu izrade elektro ormana.
  • Praćenje standarda i propisa u elektroinstalacijama.

Kvalifikacije:

  • Stručno obrazovanje u području elektrotehnike ili srodnom području.
  • Iskustvo u šemiranju elektro ormana i poznavanje elektrotehničkih crteža.
  • Napredno poznavanje elektroinstalacijskih materijala i komponenti.
  • Sposobnost interpretacije tehničke dokumentacije i specifikacija.
  • Preciznost, pažnja na detalje i organizacione veštine.
  • Poznavanje relevantnih sigurnosnih propisa i standarda.

Ponuda:

  • Stalno zaposlenje u firmi sa dobrom reputacijom.
  • Konkurentna plata i mogućnost napredovanja.
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i razvoja.
  • Obuka za rad u proizvodnji, upoznavanje sa standardima.
  • Dinamično radno okruženje s timom stručnjaka.

Lokacija rada:  PMP-Elektro doo, Pančevo, Janošikova 137

Ako ste motivisani, stručni i želite biti deo našeg tima, molimo vas da nam pošaljete svoj CV na posao@pmp-elektro. rs

ID Oglasa: #164266349
Informacije

PMP-Elektro doo

Dostupnost proizvoda i redovno ažurirane cene je moguće proveriti na našem sajtu ili putem poruke (Viber, KP) i poziva:

  • https: //pmp-elektro. rs/
  • 069 111 2734

Svi proizvodi se šalju City Express-om na Vašu adresu, primalac plaća dostavu.

Rok za isporuku je od 1-3 dana.

Vaš PMP-Elektro

PredlogProblemKontakt