slika
1 od 1

Administrator prodaje

Posao

Kruševac
215
4
pre 10 dana
Maxalarm technology doo
Član od 23.08.2013.
Svi oglasi

Maxalarm technology doo Kruševac je u potrazi za novim članom tima za radno mesto Administrator prodaje.

Delatnost: veleprodaja, maloprodaja i ON Line prodaja opreme za sisteme tehničke zaštite objekata (oprema za video nadzor, alarmne sisteme i druge sisteme) kao i ostale IT i potrošačke tehnike.

U našoj ponudi je oprema vodećih proizvođača opreme za sisteme tehničke zaštite: Hikvision, Dahua, Ajax, Paradox, Trikdis, TVT, Anviz i dr.

Opis posla

  • Komunikacija sa kupcima: lično, telefonom, putem maila, web portala, društvenih mreža i drugim načinima internet komunikacije.
  • Priprema i izdavanje ponuda, predračuna i računa kupcima ili korisnicima usluga na osnovi njihovih zahteva i narudžbi.
  • Odgovaranje na pitanja kupaca i rešavanje njihovih nedoumica prilikom izbora artikla.
  • Primanje porudžbina upućenih preko interneta i telefona.
  • Priprema robe za slanje kurirskim službama.
  • Priprema i izdavanje robe kupcima u prodajnom objektu.

  • Vodi računa o poslovnim dokumentima i evidenciji.
  • Vrši razvrstavanje dokumentacije, priprema dokumentaciju za knjiženje i vrši osnovna knjiženja dokumentacije.
  • Vodi računa o stanju zaliha robe i rokovima nabavke i isporuke.
  • Upravlja kasom i odgovoran je za povereni novac i druge vrednosti.

Uslovi

  • Srednje ili više obrazovanje.
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Word, Excel).
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i poslovne korespodencije.
  • Osnovno poznavanje knjiženja poslovne dokumentacije.
  • Sposobnost za brzim učenjem rada u programu za vođenje knjiga.
  • Dobre komunikacione i organizacione sposobnosti.
  • Samoinicijativnost, vrednost, ljubaznost, odgovornost, ozbiljnost.

Nudimo vam

  • Fer i korektan odnos između poslodavca i zaposlenog
  • Dinamičan posao
  • Redovnu zaradu i prijavu
  • Fiksna plata + bonusi na osnovu rezultata rada
  • 5-dnevna radna nedelja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti klikom na dugme KONKURIŠI.

Prilikom konkurisanja navedite šta smatrade da je najvažnije iz vaše radne biografije, a u vezi je sa zaposlenjem.

Obavezno napišite kontakt telefon radi daljeg kontaktiranja.

Kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa biće kontaktirani u roku od 3 radna dana od dana konkurisanja.

Kandidati koji ne ispunjavaju navedene uslove neće biti kontaktirani.

ID Oglasa: #165616336
Informacije

Cene su prikazane i važe samo za ON LINE - INTERNET PRODAJU.

Za sva pitanja posaljite poruku preko KP ili SMS.
Svi kupci dobijaju račun, garancija na proizvode-2 godine.
Poručene proizvode do 12h uglavnom šaljemo istog radnog dana,  pojedine proizvode šaljemo u roku od 3 do 7 dana.
Cenu poštarine određuje kurirska služba, zavisi od težine i vrednosti

PredlogProblemKontakt