slika
1 od 1

Radnik u farbari

Posao

Beograd | Zemun
274
7
pre 11 dana
Akvamast
Član od 07.10.2022.
Svi oglasi

Grad Beograd

Radno vreme Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos

Stručna sprema KV, NK, SSS, VKV, VSS, VŠS

Plata 80.000 dinara  + bonusi

Opis posla

Akvamast farbara traži radnika za rad u maloprodaji.

Potreban je radnik sa ili bez iskustva za rad u farbari.

U taj posao spada:

Usluživanje kupaca, prodaja i naplata, povremen odlazak u magacin po robu, punjenje robe, održavanje higijene

Lokacija: Zemun Polje

Znanje i veštine

  • Računi, fakture i robno stanje se vrši preko računara. stoga je poželjno osnovno znanje korišćenja računara.
  • Obavezna vozačka dozvola kategorije B.

Radno iskustvo

Poželjno ali nije obavezno.

Profil kandidata Vredan, pošten, kolegijalan.

Nudimo

  • Stalan radni odnos
  • Puno radno vreme
  • Plata: 80.000 rsd + bonusi

Napomena

Za više informacija možete nas kontaktirati na navedene brojeve telefona 063 353 891, ili poslati prijavu elektronskim putem.

ID Oglasa: #165566148
Informacije

Akvamast D. O. O.

Akrobate Aleksića 15, Zemun Polje.

Radno vreme:

Radnim danima: 7:30h - 20:00h
Subota: 8:00h - 16:00h

Oprema za kupatila, podne i zidne pločice, sanitarije, baterije, kupatilski nameštaj i još mnogo toga.

Mogućnost odlozenog plaćanja kreditnim karticama Baca Intesa i Banka Poštanska štedionica na 6 rata.

www. akvamast. rs

PredlogProblemKontakt